KARGO VE İADE KOŞULLARI

 

Satın aldığınız ürün, belirttiğiniz teslimat adresine PTT Kargo aracılığıyla gönderilecektir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, cayma bildiriminizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde,  PTT Kargo aracılığı ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

Adres: 

Tuva Yazılım Eğitim Bilişim Yapımcılık Yayıncılık Hiz. Tic. A.Ş.
Altay Mah. 2668 Cad. Fırat Life Sitesi F Blok No:61 Eryaman ANKARA
Telefon: +90 312 219 77 98
Faks: +90 312 219 55 43
E-posta: 
[email protected]

 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin sevk irsaliyesi üzerindeki iade formu doldurularak; kullanılmamış, paketi açılmamış, sevk irsaliyesinin aslı ve varsa tüm tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, sevk irsaliyesi aslı ve varsa tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte gönderilmeyen, eksik ve/veya hasarlı ürünlere iade kabul edilmez ve böyle bir ürünü adresimize göndermeniz halinde kargo ücreti tarafımızdan ödenmez.

Tarafımıza ulaşan ürünün yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyor olması halinde, en geç 14 gün içerisinde iadeye konu ürüne ilişkin olarak ödediğiniz toplam bedel tarafınıza iade edilir.

Cayma süresi geçtikten sonra gönderilen veya yukarıda belirtilen şartları sağlamayan ürünler iade kabul edilmez ve adresinize geri gönderilir.