Akış: Mutluluk Bilimi

5,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺45,00
İndirimli : ₺36,00
Hızlı Kargo

MUTLULUĞUN BİR SIRRI

OLMADIĞINI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

 

Çağımızda yaşayan ortalama bir insanın sahip olduğu lüks ve konfora yüz yıl öncesinin kral ve kraliçeleri bile sahip değildi. Ancak tüm bu konfor artışına ve reel milli gelirlerin birkaç katına çıkmasına rağmen mutluluk oranları değişmiyor. Sayısız bilimsel araştırma paranın, daha lüks ve daha konforlu bir hayatın mutluluk getirmediğini net bir şekilde ortaya koymuş durumda. O zaman insanı gerçekten mutlu eden nedir? Yaşam kalitemizi ve hayattan aldığımız tadı artıracak bir yöntem var mı?

 

Dünyaca ünlü Akış teorisi, insanın gerçekte nasıl mutlu olacağını açık bir biçimde ortaya koyuyor. Mutluluk kontrolsüzce bir haz arayışından değil, bilinçli bir adanmışlıktan geçiyor. Diğer bir deyişle; Akış deneyiminden.

 

Akış deneyiminin ne olduğunu açıklayan ve bu deneyimi nasıl yaşayabileceğimizi sayısız örnekle bize sunan bu kitap, Akış teorisinin sahibi Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi'nin mutluluğu araştırmaya adanmış 25 yıllık çalışmasının bir sonucudur. AKIŞ: Mutluluk Bilimi kitabı, akademik dünyayla birlikte yaşamına değer katmak, hayatı daha derinden keşfetmek ve öz farkındalığını artırmak isteyen herkes içindir.

 

Mutluluğun gerçekten de bir sırrı var.

   

Yayınevi  Buzdağı Yayınevi 
ISBN 978-605-66858-7-3
Yazar Prof. Dr. Mihaly Csikszentmihalyi
Çevirmen Barış Satılmış
Orijinal Adı Flow: The Psychology of Optimal Experience
Dil Türkçe
İlk Basım Tarihi 02.05.2017
Son Basım Tarihi 25.10.2018
Baskı Sayısı 3. Baskı
Sayfa Sayısı 416
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 2. Hamur 60gr
Boyut 13,5 x 21 x 2,35
Ağırlık 400gr
Türü Psikoloji