Siber Güvenlik: Saldırı ve Savunma Stratejileri (Renkli Baskı - Büyük Boy)

5,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺140,00
İndirimli : ₺126,00
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo

 •  

 •  

 • Bilişim ve bilgisayar çağının en önemli kavramlarından birisi olan siber güvenlik, şirketler, kurumlar ve devletler için hayati öneme sahip bir konudur… Elinizdeki bu kitap, siber güvenlik alanında çok önemli deneyim ve çalışmaları olan benim de şahsen tanıdığım değerli yazarların Türkçe literatüre kazandırdığı temel bir referans kitabı niteliğindedir. Siber güvenliğin anlaşılması, uygulanması ve yaygınlaştırılmasını sağlayacak herkese hitap eden güzel bir çalışma olmuş. Bu değerli kitabın Türkiye siber güvenlik sektörüne ihtiyacı olan ivmeyi sağlayacağını ümit eder emeği geçenleri ayrı ayrı tebrik ederim.”

  Yalkın DEMİRKAYA

  Emekli Siber Suçlar Şube Müdürü

  New York Emniyet Müdürlüğü-ABD

   

  Dijitalleşme tüm dünyada baş döndürücü bir hızda toplumları ve ekonomileri dönüştürüyor. Türkiye’nin bu yeni ekonomik düzende hak ettiği yeri alması için hepimizin dijitalleşmenin getirdiği fırsat ve riskleri anlamaya ve iyi yönetmeye ihtiyacı var. Elinizdeki başucu niteliği taşıyan bu kitabı, bu heyecanlı ve ödüllendirici alana etkili bir giriş fırsatı olarak değerlendirin ve bu alanda derinleşmenin yollarını arayın. Yıllar sonra yazarlara teşekkür edeceksiniz!”

  Ali Yılmaz KUMCU

  Siber Güvenlik Uzmanı-Almanya

   

  Nasıl adlandırırsanız adlandırın önemli bir değişim dönemindeyiz. Öte yandan insan kaynağı, bilgi ve kültürel birikim açısından hazırlıksız yakalandığımız da bir dönemdeyiz. Sektörümüzün değerli isimleri Erdal Özkaya, Raif Sarıca ve Şükrü Durmaz bu konuda kendilerini sorumlu hissederek eğitim ve kültürel birikime doğrudan dokunacak bu kitapla geleceğe önemli bir katkı sağlıyorlar. Siber güvenlik alanında kariyer yapmak isteyen veya sektörde ilerlemek isteyen herkes tarafından muhakkak okunmalı.”

  Burç YILDIRIM

  Siber Risk Direktörü, Deloitte Hollanda

   

  Erdal’ın siber güvenlik alanında dünya çapında yaptığı çalışmalar ve aldığı ödüller herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle dünyanın ve Türkiye’nin en önemli kurumlarına vermiş olduğu siber güvenlik hizmetlerindeki tecrübelerini yazdığı İngilizce kitaplar tüm zamanların en iyi siber güvenlik kitapları arasında yerini aldı. Bu birikime siber güvenlik ve adli bilişim alanında Türkiye ve dünyada çok önemli başarıları bulunan Şükrü ve Raif’in birikimleri de eklenince ortaya güzel bir referans kitap çıkmış. Siber güvenlik alanına ilgi duyan herkesin zevkle okuyacağından şüphem yok.”

  Onur KOÇ

  Microsoft Türkiye CTO, Yazar

 

KİTAP İNCELEME DOSYASI

   

Yayınevi  Buzdağı Yayınevi 
ISBN 978-605-69024-4-4
Yazar Dr. Erdal ÖZKAYA - Raif SARICA - Şükrü DURMAZ
Dil Türkçe
İlk Basım Tarihi 15.10.2019
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 544
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 2. Hamur (Renkli Baskı)
Boyut 16,8 x 24 x 3,1
Ağırlık 800gr
Türü Teknoloji - Ders Kitabı

Benzer Ürünler