Zirve: Uzmanlaşmanın Bilimsel Sırları

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺39,90
İndirimli : ₺31,92
Hızlı Kargo

 • Zirve, önem verdiğimiz şeylerde nasıl daha iyi (ve çok daha iyi) olabileceğimizi gösteren bilim temelli akıcı ve etkili bir kitaptır.”

  Seth Godin, Mor İnek kitabının yazarı


  Herhangi bir şeyde daha iyi olmak isteyen herkes Zirve’yi okumalıdır. Kitabın sadece teori olmadığından emin olun. Ericsson’un araştırması gerçek dünyaya odaklanıyor. Hepimizin işimizde ya da hayatımızın başka bölümlerinde nasıl mükemmel performans sergileyebileceğimizi ilkeleriyle birlikte detaylı olarak açıklıyor.”

  Fortune


  Mükemmeliyet bilimi iki döneme ayrılabilir: Ericsson’dan önce ve Ericsson’dan sonra. Zekice hazırlanmış bu kitap her gün biraz daha iyi olmamızı sağlayacak bir plan sunuyor.”

  Daniel Coyle, The Culture Code kitabının yazarı


  Ericsson’un araştırması başarı konusunda devrim yarattı. Herkes kitaptakileri kalpten uygulasa, bu gerçekten de dünyayı değiştirebilir.”

  Joshua Foer, Einstein ile Ay Yürüyüşü kitabının yazarı


  En önemli kitapların okunması çok eğlenceli değildir. En eğlenceli kitaplar da pek önemli değildir. Ancak Zirve ile Anders Ericsson (Robert Pool’un harika çalışmalarıyla birlikte) ikisini birden başarıyor. Sonuçta nasıl daha iyi yaşanacağını kim öğrenmek istemez ki?”

  Stephen J. Dubner, Freakonomics kitabının yazarı


  "Olağanüstü. Psikolojide herhangi bir konu üzerine genel okuyucu kitlesi için yazılmış daha iyi bir kitap düşünemiyorum.”

  Daniel Willingham, Virginia Üniversitesi’nde Psikoloji Profesörü, Öğrenciler Okulu Neden Sevmez? kitabının yazarı


  İster satranç, ister müzikal performans, isterse sportif başarı olsun bazılarımız yaptıkları işte çok iyiler. Peki bu nasıl oluyor? Bu başarı doğuştan gelen bir lütuf mu yoksa bu başarının bazı sırları mı var?


  Anders Ericsson zirve performansı konusunda dünyanın en önde gelen otoritesidir ve Zirve kitabı 30 yıldan fazla süren yoğun çalışmaların damıtılmış bir sonucudur. Daha iyi olmak isteyen herkes bu birikimden mutlaka faydalanmalıdır. Bu eser size zirveye giden yolu gösterecek; o yolda ne kadar ilerleyeceğiniz ise size kalmış...

   

Yayınevi  Buzdağı Yayınevi 
ISBN 978-605-82132-8-9
Yazar Anders Ericsson, Robert Pool
Çevirmen Barış Satılmış
Orijinal Adı Peak: Secrets from the New Science of Expertise
Dil Türkçe
İlk Basım Tarihi 01.08.2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 352
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 2. Hamur 60gr
Boyut 13,5 x 21 x 2,1
Ağırlık 340gr
Türü Eğitim Bilimi - Kişisel Gelişim